Сторінка практичного психолога
Шановні здобувачі освіти, батьки та вчителі!
Дорослішання – це складний період в житті будь-якої людини, який супроводжується змінами у морально-психологічному розвитку і завжди сповнений протиріч. Постійно виникають різні труднощі і ми можемо опинитися в непростій життєвій ситуації.
Завдання психолога – допомогти Вам розібратися в ситуації, що склалася і знайти оптимальне рішення.
Основна мета діяльності практичного психолога – сприяння формуванню підростаючого покоління, становленню індивідуальності і творчого ставлення до життя; розвиток здібностей і схильностей студентів; вивчення особливостей їх психічного розвитку; забезпечення психічного та психологічного здоров’я учнів.
ХТО ТАКИЙ ПСИХОЛОГ?
Існує стереотип, що люди, які зверталися до психолога, є психічно нездоровими. Проте, в сучасних умовах, коли суспільні процеси стають більш динамічними, часто виникають напружені ситуації у взаєминах між людьми. Люди стали дедалі частіше користуватися послугами психолога.
Психолог – фахівець, що здобув психологічну освіту і працює із ЗДОРОВИМИ людьми.
Психологічна – це не медична освіта, і тому психолог (на відміну від психіатра) не має права виписувати ліки. Області застосування його знань - психологічне консультування здорових людей. Роботою психолога є виступати певним дзеркалом, дати людині можливість побачити своє життя, проблеми збоку. Застосувати все те, що може допомогти звести містки між собою і собою, собою і людьми. Не треба думати, що психологи змінюють життя. Шляхи вирішення проблем закладені в самій людині, необхідно лише допомогти усвідомити їх.
У процесі надання психологічної допомоги психолог намагається сприймати особистіть такою, якою вона є, створити умови для її самовизначення й особистісного зростання.
Не соромтеся звернутися особисто, зателефонувати 0992847788 чи написати allavolosina18@gmail.com і поставити питання, яке вас хвилює! Звертайтесь до кабінету практичного психолога (ІІІ поверх ліцею).
Знаходьте радість у кожному дні
Багато розмов про "радість - не зараз, не на часі". "Життя продовжується...", "Треба жити далі...", "Знаходьте радість у кожному дні..", - так підтримують одні люди. А інші говорять наступне: "Як ти можеш радіти життю, коли у твоїй країні війна?", "Нам не до радощів зараз", "Нема чому тут радіти, йде війна". І світ буквально розділився на біле та чорне. Давайте спочатку розберемось, що це таке – радість. Це емоція. Настрій. Це вміння відчувати позитивні емоції від того що ви робите, від того, що ви очікуєте, від того, що ви мрієте. Радість має біологічну та соціальну функції. Біологічна проявляється у психологічному стані стані людини, а соціальна проявляється у взаємодії з іншими людьми. Все, що відбувається зараз - відбувається заради життя і його продовження. Радіти треба життю, дрібницям, можливістю бачити, чути, розмовляти з близькими людьми. Але у всьому є здоровий глузд та підхід. «У цьому світі є біль і печаль... Але радості і любові в ньому набагато більше! "
14:51 23.02.2024